Meny
Close
Hem
Biljetter
Meny
Biljetter
Meny
Biljettinformation
Säsongskort
Pressinformation
Meny
Pressinformation
Meny
Pressinformation
Event
Meny
Event
Meny
Buster & Starlet cup
Anna Wijk Floorball Camp
Event
Information
Betalning
Ledare
Packlista
Innebandykonfirmation
Vasaloppsboende
Minicamp
Dam
Meny
Dam
Meny
Startsida
Spelartruppen
Spelschema
Statistik SSL
Herr
Meny
Herr
Meny
Startsida
Spelartruppen
Spelschema
Ungdom
Övriga lag
Meny
Övriga lag
Meny
KAIS MORA UIF
Herrar
Övriga lag
DIV.2
HERRJUNIORER
JAS
Damer
Övriga lag
ALLSVENSKAN
DAMJUNIORER
Flicklag
Övriga lag
DJ
F05
F06
F07
F08
F09/10
F11/12
Innebandylekis
Pojklag
Övriga lag
P04
P05
P06
P07
P08
P09/10
P11
P12
Innebandylekis
KOMETERNA
Play - Video
Sponsorer
Meny
Sponsorer
Meny
Partners
MORAKOMMUN.SE
FM MATTSSON MORA
UNIHOC
IDRE FJÄLL
Föreningen
Meny
Föreningen
Meny
Kansli
Bli medlem
Historik
Vår verksamhet
Styrelse
Policy
Föreningen
Policy
Pensionering av spelarnummer
Nyhetsarkiv
Mora Gymnasium Innebandy NIU/LIU
Kontakt
Meny
Kontakt
Meny
Kontakt
Officiella partners SSL
Söndag
28 Jan
1 match
Onsdag
07 Feb
1 match
Lördag
10 Feb
2 matcher
Lördag
17 Feb
1 match
Söndag
18 Feb
1 match
Lördag
24 Feb
1 match
Söndag
25 Feb
1 match
Lördag
02 Mar
2 matcher
Fredag
08 Mar
1 match
Söndag
10 Mar
2 matcher
Söndag
17 Mar
1 match
Lördag
23 Mar
1 match
2017/2018
2022/2023
2023/2024
Grundserie
Slutspel
Grundserie
Slutspel
Hela säsongen
September
Oktober
November
December
Januari
Februari
Mars
Alunda IBF
Björklinge BK
IBF Borlänge
Hagfors IBS
Hudik/Björkberg IBK
Hälsinggårdens AIK Innebandy
Insjöns BK
Rasbo IK
IBK Runsten
Sandvikens AIK
IBK Uppsala Teknologer
Hemma och borta
Hemmamatcher
Bortamatcher
Alla matcher
Kommande matcher
Spelade matcher
Dölj filter
Visa filter
Laddar matcher
Söndag 24 september
Runsten
RUN
4
-
3
4
-
3
Mora
MORA
Slut
Omgång 1
Gavlehov Arena A
Slut
Efter match
Söndag 1 oktober
Mora
MORA
6
-
2
6
-
2
Borlänge
BOR
Slut
Omgång 2
Idre Fjäll Arena
Slut
Efter match
Söndag 8 oktober
Sandviken
SAND
8
-
6
8
-
6
Mora
MORA
Slut
Omgång 3
Slut
Efter match
Söndag 15 oktober
Mora
MORA
7
-
5
7
-
5
Rasbo
RAS
Slut
Omgång 4
Idre Fjäll Arena
Slut
Efter match
Lördag 21 oktober
Björklinge
BJO
5
-
3
5
-
3
Mora
MORA
Slut
Omgång 5
IFU Arena Gibon
Slut
Efter match
Onsdag 25 oktober
Mora
MORA
6
-
1
6
-
1
Insjön
INS
Slut
Omgång 6
Idre Fjäll Arena
Slut
Efter match
Söndag 29 oktober
Mora
MORA
6
-
2
6
-
2
Hälsinggården
HAL3
Slut
Omgång 7
Idre Fjäll Arena
Slut
Efter match
Lördag 4 november
Uppsala Teknologer
UPP
7
-
8
OT
7
-
8
OT
Mora
MORA
Slut
Omgång 8
IFU Arena Gibon
Slut
Efter match
Söndag 19 november
Mora
MORA
10
-
2
10
-
2
Hudik
HUD
Slut
Omgång 9
Idre Fjäll Arena
Slut
Efter match
Lördag 25 november
Hagfors
HAG
5
-
4
5
-
4
Mora
MORA
Slut
Omgång 10
Uddeholm Arena
Slut
Efter match
Söndag 3 december
Mora
MORA
8
-
5
8
-
5
Alunda
ALU
Slut
Omgång 11
Idre Fjäll Arena
Slut
Efter match
Lördag 16 december
Mora
MORA
9
-
7
9
-
7
Runsten
RUN
Slut
Omgång 12
Idre Fjäll Arena
Slut
Efter match
Fredag 5 januari
Borlänge
BOR
5
-
4
5
-
4
Mora
MORA
Slut
Omgång 13
Slut
Efter match
Söndag 14 januari
Mora
MORA
10
-
9
OT
10
-
9
OT
Sandviken
SAND
Slut
Omgång 14
Idre Fjäll Arena
Slut
Efter match
Lördag 20 januari
Rasbo
RAS
8
-
7
OT
8
-
7
OT
Mora
MORA
Slut
Omgång 15
Slut
Efter match
Söndag 28 januari
Mora
MORA
8
-
9
OT
8
-
9
OT
Björklinge
BJO
Slut
Omgång 16
Idre Fjäll Arena
Slut
Efter match
Onsdag 7 februari
Insjön
INS
1
-
24
1
-
24
Mora
MORA
Slut
Omgång 17
Slut
Efter match
Lördag 10 februari
Hälsinggården
HAL3
5
-
10
5
-
10
Mora
MORA
Slut
Omgång 18
Slut
Efter match
Söndag 18 februari
Mora
MORA
8
-
6
8
-
6
Uppsala Teknologer
UPP
Slut
Omgång 19
Idre Fjäll Arena
Slut
Efter match
Lördag 24 februari
Hudik
HUD
8
-
4
8
-
4
Mora
MORA
Slut
Omgång 20
Slut
Efter match
Lördag 2 mars
Mora
MORA
3
-
2
3
-
2
Hagfors
HAG
Slut
Omgång 21
Idre Fjäll Arena
Slut
Efter match
Söndag 10 mars
Alunda
ALU
3
-
15
3
-
15
Mora
MORA
Slut
Omgång 22
Olandshallen
Slut
Efter match